wtorek, 10 kwietnia 2012

Pielęgnacja twarzy i ciała w ciąży

Dziś chciałabym Wam polecić świetny filmik o pielęgnacji twarzy i ciała w ciąży, który niedawno pojawił się na YouTube. Wiem, że nie wszystkie z Was muszą być zainteresowane kosmetykami pielęgnacyjnymi i kolorowymi, a już na pewno nie męska część moich czytelników, jednak uważam, że parę rzeczy na temat pielęgnacji ciała w ciąży warto wiedzieć. Choćby o substancjach, których warto unikać dla zdrowia Waszego dziecka. Sama nie jestem w tym temacie żadnym ekspertem, dlatego z przyjemnością podrzucam wam filmik nakręcony przez MakijażeKasiD na YouTube.


Tym wszystkim z Was, których interesuje tematyka pielęgnacji, jak i kosmetyków kolorowych odsyłam do innych filmów Kasi, które są kopalnią wiedzy. Niezwykle przyjemnie się jej słucha, filmy mają bardzo dobrą jakość, a Kasia wydaje się być niezwykle ciepłą osobą. Gorąco polecam! Muszę Was jednak uprzedzić, że to wciąga!!! ;)

Dla tych, którzy czekają na bardziej regularne posty mam dobrą wiadomość, mam już komputer w związku z tym niedługo wracam do blogowania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz