niedziela, 26 sierpnia 2012

Taki trochę misz masz ciążowy

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię słuchać, czytać, oglądać o wszystkim co związane ze staraniami o dziecko, ciążą, jej przebiegiem i rozwiązaniem. Pomimo tego, że my sami cały czas jesteśmy na etapie starań o dziecko, sprawia mi to dużo radości. 
Wiem, że niektóre "staraczki" tego nie lubią, są poirytowane i smutne kiedy ktoś opowiada o swojej ciąży, a one są w trakcie starań lub po stracie dziecka. Dlatego jeśli nie macie ochoty, to nie musicie czytać dalej.

Bardzo lubię oglądać filmiki urodowe na youtubie i ostatnimi czasy dziewczyny (pomimo tego, że ich kanały są związane głównie z modą/urodą/kosmetykami) postanowiły się podzielić swoimi wrażeniami, przygotowaniami, przemyśleniami z ich własnej ciąży i porodu. Niestety na polskim youtubie nie ma kanałów stricte ciążowych (a może ja nie umiem znaleźć??) więc jest to parę filmów na kanałach dziewczyn, ale może ktoś z Was załapie bakcyla i zacznie oglądać ich filmiki urodowe!?

Pierwszy filmiki dziewczyny z kanału 1982paulinka o przebiegu jej ciąży


Druga część jest o samym porodzie i pobycie w szpitalu


Drugi kanał, który chcę Wam polecić to TheKretka1, filmik mówi o tym, co zabrać ze sobą do szpitala. Na tym kanale znajdziecie też sporo OOTD (czyli tzw strojów dnia, które mogą być inspiracją dla kobiet w ciąży)

Trzeci kanał TheBrendaHugo, na tym kanale jest cała seria filmików na temat ciąży, przygotowań. Pierwszy filmik jest wstępem do całej serii.
Mam nadzieję, że filmiki przypadną Wam do gustu, może też zainteresujecie się kanałami dziewczyn, dajcie mi znać czy miałybyście ochotę na więcej takich postów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz