wtorek, 5 marca 2013

Szybki post o nowościach, czyli shout out

Tak, tak dziś będę krzyczeć ;), bo jest parę fajnych rzeczy w interencie, na które chciałabym wam zwrócić uwagę. Sama oglądam z duża przyjemnością, więc może którąś z Was też zaciekawię.

Po pierwsze Nieeesia25, która prowadzi kanał urodowy zaczęła wrzucać filmiki o tym jak przechodziła swoją ciążę oraz jak to wygląda w Wielkiej Brytanii.

KLIK i będziecie na kanale Agnieszki

Drugi kanał to kanał Mama Ewa, nie ma tam może zbyt wielu filmów, ale za to bardzo ciekawe.

KLIK i hop do kanału Ewy

Trzeci kanał, to kanał Ani TheKretka2, która na YouTube zaczynała na kanale TheKretka1 o modzie, urodzie i babskich sprawach, a teraz prowadzi też drugi kanał o macierzyństwie. Vlogi nagrywa także tata Marek, więc może i panowie znajdą coś ciekawego dla siebie...

KLIK do kanału Ani

Dla anglojęzycznych polecam kanał Lory i Laytona, którzy właśnie oczekują swojego trzeciego dziecka, Lora jest w 25 tygodniu ciąży, nagrywa vlogi ciążowe, ale też takie z życia codziennego ich rodziny.

KLIK do kanału Loraandlayton

Nie znam żadnej z tych osób, po prostu z przyjemnością oglądam ich filmy, jeśli jesteście zaciekawieni to koniecznie odwiedźcie ich kanały, powiedzcie, że rodzinawbudowie was przysłała i pozdrawia ;)

Jak macie coś godnego polecenia, to koniecznie wrzućcie w komentarzach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz