piątek, 16 sierpnia 2013

Przydatny gadżet

Dziś o małym, przydatnym gadżecie jakim jest przedłużka do body. Każdy rodzic, który używa pieluch wielorazowych wie, że są one większe od pampersów i sprawiają, że pupa dziecka robi się nieproporcjonalnie duża w stosunku do reszty ciała. Może to powodować, że body, które nosi nasze dziecku (u nas rozmiar 56) są dobre na górze, ale ciężko je zapiąć, bo stają się za krótkie. Możemy pójść rozmiar wyżej w ubrankach (ale nasza córka by się z nich utopiła...) albo zastosować przedłużkę. Wygląda to tak:


Mam dwa, z dwoma różnymi rodzajami nap (mniejsze i większe), wybrałam w uniwersalnym biały kolorze. Zresztą pod spodenkami i tak ich nie widać. A zapięte na body wyglądają tak:


Myślę, że ten wynalazek może być też przydatny dla rodziców, którzy mają dzieci z dłuższym torsem, ale szczupłe i mają problem, bo są zwykle pomiędzy dwoma rodzajami ubranek dziecięcych.

Jeśli ktoś ma napownicę, to z powodzeniem może sam takie przedłużki wykonać, ja nie posiadam, więc kupiłam przy okazji zamawiania pieluszek wielorazowych za parę złotych i sprawdza się świetnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz