poniedziałek, 19 maja 2014

Prezent na Dzień Matki

Ten Dzień Matki, to taki trochę pretekst żeby usprawiedliwić nasz zakup. Nosiliśmy się z zamiarem już od jakiegoś czasu (teraz sobie plujemy w brodę, że nie zdecydowaliśmy się wcześniej!), ale któregoś wieczora stwierdziłam: albo kupujemy albo przestajemy poruszać ten temat i koniec! Wóz albo przewóz... i po weekendzie wielki kurierski wóz przywiózł nam wielkie pudło.A w środku...
No no kto już zgdał? 
To jeszcze mała podpowiedź: przed złożeniem wyglądało tak:


A po chwili już tak:


Nasz fotel bujany z podnóżkiem!

Sam montaż nie był trudny, raz tylko miałam chwilę zawahania przy oparciach i ratował mnie mąż :) Instrukcja tylko po angielsku :/ ale z obrazkami, myślę, że pól godziny i było gotowe. Poczułam się prawie jak w hamerykańskim filmie, bo tam zawsze w pokojach dziecięcych takie bujane fotele stoją... i już chyba rozumiem czemu :) 

Cóż mogę wiecej powiedzieć:
  • cudnie się w nim siedzi, oparcie ma trzystopniową regulację nachylenia - można siedzieć, można prawie leżeć
  • poduchy są miękkie i nie rozjeżdżają się, 
  • świetnym pomysłem są poduchy pod rękami i kieszenie na nich (super miejsce na Kindla i komórkę przy karmieniu)
  • pokrycia z poduch można zdjąć i wyprać (to ważne przy karmieniu piersią i odbijaniu!)
  • specjalny mechanizm bujania (takie śmieszne płozy!) powoduje, że nie ma żadnego dźwięku przy tym i nie rysuje się podłoga. Childwood reklamuje, że ten fotel "pływa" i nie mogę się z nimi nie zgodzić.
  • Malutka bardzo go polubiła, teraz karmię wyłącznie w nim, z usypianiem jest różnie, czasem w nim zaśnie, a czasem jednak trzeba ją nosić (przyzwyczajenie...)
  • stoi w pokoju u Małej... i wieczorami oboje wzdychamy, że szkoda, bo chętnie byśmy w nim posiedzieli :)
  • nie jest tani :( kosztuje prawie 1300 zł (już wiecie, czemu się tyle wahaliśmy...)
No teraz już nic nie pozostaje jak tylko dalej karmić piersią :D Jeszcze miesiąc do mojego kolejnego "celu": najpierw było pół roku, potem rok, a co dalej to zobaczymy! Sprzęt w każdym razie jest, więc nie ma to tamto. Jakby się was ktoś pytał czy jest coś co chcecie za kawał dobrej roboty jakim jest karmienie piersią to śmiało mówicie, że bujany fotel! Jest rewelacyjny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz