wtorek, 30 grudnia 2014

Zabawka "z niczego" 4

To jest idealna zabawka, kiedy potrzebujecie zająć czymś dziecko w aucie, w kolejce, w sklepie. Jest mała, poręczna i... wszystkie dzieci ją uwielbiają. Założę się, że nie raz i nie dwa wasze dzieci interesowały się waszym portfelem i jego zawartością ;) Ja stałam się ostatnio posiadaczką nowego portfela, a swój stary - no cóż - przeznaczyłam na zabawkę!

Czego potrzebujecie? 
Stary portfel, którego już nie używacie, najlepiej, żeby miał jak najwięcej przegródek, schowków, podziałek. 
Do tego: stare wizytówki, karty, karty członkowskie ze sklepów, w których byłyście raz w życiu 6 lat temu, stare paragony, ulotki, sztuczne pieniądze. Połowa z tych rzeczy znajduje się w waszej torebce albo w obecnym portfelu, resztę ma na pewno ktoś z domowników. 
Zwróćcie tylko uwagę, żeby nie było na nich żadnych waszych ważnych informacji ani danych osobowych - jeśli wasze dziecko będzie się tym bawić w siedząc w wózku w sklepie spożywczym nie chcecie się martwić, co może z tego portfela wyrzucić. Wybierzecie rzeczy, które będą ciekawe, kolorowe, będą miały różne kształty itp, ale nie będą dla was w żaden sposób cenne albo ważne!

W moim starym portfelu było też miejsce na zdjęcie, zostawiłam tam nasze wspólne zdjęcie z mężem, możecie też dać tam zdjęcie waszego dziecka albo rysunek jakieś postaci z bajki, którą lubi. I teraz wystarczy wrzucić ją do swojej torebki i auta i czekać na dogodną chwilę, żeby zająć dziecko! Wykonanie całości zajęło mi 10 minut, wliczając w to przełożenie wszystkich ważnych rzeczy do nowego portfela. 
Poprzednie zabawki "z niczego" możecie zobaczyć tutaj:KLIKKLIKKLIK

4 komentarze:

 1. Super, jak tylko moj maly przestanie zjadac wszystko co popadnie to na pewno mu dam takie cos do zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie wypróbuj! To jest u nas hicior!

   Usuń
 2. O, to, to. Bardzo dobry pomysł! Zawsze muszę chować cichaczem portfel. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj znam to! I zawsze się bałam, że nie zauważę jak Mała mu jakieś dokumenty gdzieś posieje!

   Usuń